Правила прийому учнів до школи

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Шановні батьки!

Відповідно до пункту 6 Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 року №367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 року за №564/32016. Загальноосвітня вечірня ( заочна ) школа ІІІ ступеня  встановлює дату прийому документів до 10,11,12 класу на 2020-2021 навчальний рік липень - серпень 2020 року.

У період карантину прийом документів та їх копій (заява та копія свідоцтва про народження дитини) здійснюється шляхом їх подання електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису на адресу школи vechirnya_sarny@ukr.net, vechirnyasarny@gmail.com.

Форма заяви розміщена нижче.

У разі продовження карантину термін прийому документів буде подовжено з урахування часу, що минув до завершення карантину. Оригінали документів можна буде подати після завершення або послаблення карантинних заходів.

Правила прийому до закладу освіти

Загальноосвітня вечірня ( заочна ) школа ІІІ ступеня здійснює прийом дітей згідно Закону України «Про освіту».

Для зарахування учня до школи потрібно підготувати:

1. Заява батьків (опікунів) неповнолітніх про зарахування дитини у 10 (11,12) клас або заява учня, якщо вік на момент подачі документів становить 18 років.

2. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

3. Копія паспорту

4. Докумет про освіту

5. Медична довідка, довідка про щеплення дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ).

6. Згода на обробку персональних даних;

7. Особова справа